• Turniej szachowy

05.04.2023

Wczoraj, 4.04.2023r. w Tarnogórskim Centrum Kultury odbył się II etap turnieju szachowego . Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Adam Lisek z klasy 3 a, Mikołaj Nalepa z klasy 5 a i Franek Burczyk z klasy 6 a. Z pełnym zaangażowaniem każdy rozegrał 6 meczy. Do finału zakwalifikowało się 10 najlepszych zawodników. Wśród nich na 3. miejscu był jeden z naszych uczniów - Adaś.

Gratulacje!!!

• Podaj Dalej Uśmiech :)

Kolejna akcja 😁❤️

Razem z MOCNA fundacja i Olmet. Inspiruje nas ZŁOM bierzemy udział w akcji "Podaj dalej uśmiech".

Zbieramy zabawki:

- puzzle,

- klocki,

- gry planszowe – w małych i średnich pudełkach (za wyjątkiem gier z kartami i polami w języku polskim),

- maskotki (nowe),

- piłki,

- skakanki,

- gumy do skakania,

- bańki mydlane,

- nowe zestawy ciastoliny.

Oraz materiały szkolne i plastyczne:

- plastelinę,

- kredki,

- mazaki,

- bloki rysunkowe,

- kolorowanki,

- papiery kolorowe,

- bibuły,

- nożyczki,

- kleje,

- podobrazia w formacie A5-A3,

- farbki i pędzle itp.

A także rowerki i hulajnogi🚲🛴.

Dla kogo?

Dla dzieci z ukraińskich sierocińców.

Zbiórka potrwa do 15 maja.

Dary przekazujemy do świetlicy szkolnej w bud. A lub do p. Agnieszki K. a w bud. B do gabinetu p. pedagog Marceliny B.

Liczymy na Was 🫶 i życzymy dużo frajdy ze zbierania i podawania dalej uśmiechu😄

Szczegóły akcji na stronie: https://olmet.pl/jest-akcja-jest-moc/

• Konkurs Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

20.04.2023

17.04.2023 w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs: Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym.

Naszą szkołę reprezentowały trzy dziewczyny z klas 7a i 6b: Natalia Pelikan, Amelia Fent i Zuzia Kapuściok.

Zadania były naprawdę trudne, poziom bardzo wyrównany.

Dziewczyny spisały się rewelacyjnie! Wywalczyły drużynowo I miejsce! Dodatkowo Natalia zdobyła I miejsce indywidualnie.

Gratulujemy dziewczynom!!!

Trzymamy kciuki - w poniedziałek następny etap- powiatowy.

• Zbiórka "Pola Nadziei"

03.04.2023

W miniony weekend nasza młodzież wzięła udział w ogólnopolskiej zbiórce "Pola Nadziei". Nasi uczniowie spisali się na medal "Dziesiątka" zebrała w parafii Uzdrowienia Chorych w Tarnowskich Górach aż 3443,57 zł! Dochód z akcji przeznaczony jest na potrzeby Podopiecznych tarnogórskiego hospicjum im. Królowej Pokoju. W najbliższym czasie wszyscy Wolontariusze otrzymają pozytywne uwagi

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie!