• DNI KARIERY W SP10

24.03.2023

23.03.2023r. odbyły się w budynku B SP10 Dni Kariery, czyli prezentacja szkół średnich z całego miasta i okolic. Wcześniej uczniowie mieli okazję wysłuchać prelekcji doradcy zawodowego z PUP. To już kolejna edycja tejże imprezy, a z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem obydwu stron.

Dziękujemy wystawcom, zaproszonym gościom, organizatorom i zainteresowanym uczniom.

Były to bardzo udane Dni Kariery w naszej szkole!!! Do zobaczenia za rok!!!

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W SP10

22.03.2023

Pierwszy Dzień Wiosny w SP10 był również DNIEM BEZ PLECAKA 🎒. W akcji wzięli udział uczniowie z wszystkich klas - od pierwszoklasistów po ósmoklasistów 🧒🧑🚸 Kreatywność uczniów przerosła oczekiwania komisji, która oceniała pomysły. Wybór najlepszych był bardzo trudny. Po burzliwych dyskusjach wybrano jednak czworo mistrzów kreatywności. Oto oni:

- Maja Kalemba kl. 7a,

- Zuzanna Kapuściok kl. 6b,

- Mateusz Kubica kl.5b i

- Marysia Kuczmik kl. 4a. Zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci bonów do Empiku, które ufundowała Rada Rodziców SP10 Tarnowskie Góry. Akcję zorganizował Samorząd Uczniowski.

Zapraszamy do obfitej fotorelacji 🙂

Ps. Młodsi uczniowie dodatkowo przyszli do szkoły ubrani w barwy wiosny - dominowały kolory zielony, żółty i różowy. Za to zostali obdarowani zdrowymi soczkami, również od Rady Rodziców 🥰