• Gwarki 2022

19.09.2022

Tak prezentowali się uczniowie "Dziesiątki" wraz z p. Marceliną na historycznym pochodzie podczas tarnogórskiego święta - Gwarków.

Fotorelacja:

• WIELKIE DZIĘKI! :)

09.09.2022

Dzięki udanej współpracy Rady Rodziców z firmą ELZAB SA i znalezieniu sponsora, którym jest jedna z tarnogórskich firm, nasza szkoła została zaopatrzona w trzy przenośne sterylizatory powietrza. Jeden z nich na stałe stanie w szkolnej świetlicy, drugi na chwilę obecną został ustawiony na małej sali gimnastycznej, a trzeci został przekazany do bud.B Sterylizatory są przenośne, co z powodzeniem pozwoli na to aby były wykorzystywane w tych pomieszczeniach gdzie zajdzie potrzeba.

Przedstawiciele firmy ELZAB przeszkolili personel w obsłudze sprzętu oraz obiecali sprawdzić za jakiś czas czy wszystko działa zgodnie z planem.

Składamy serdeczne podziękowania sponsorowi oraz wykonawcy Firmie @ELZAB SA

• STYPENDIUM SZKOLNE 2022/2023

Drodzy Rodzice

Pedagog szkolny informuje, że do dnia 15 września br. należy złożyć do Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach uzupełnione wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2022/2023.Wymagane druki wniosku wraz z oświadczeniami  dostępne są na stronie internetowej urzędu www.tarnowskiegory.pl w zakładce: „Dla mieszkańca”, „E_urząd”,  Edukacja-„Stypendium szkolne – pomoc materialna o charakterze socjalnym”, lub u p. Pedagog.  Jednocześnie informuję, że do wniosku należy dołączyć zaświadczenie lub oświadczenie o dochodach osiągniętych w miesiącu sierpniu 2022 r. oraz dokumenty poświadczające występowanie w rodzinie innych okoliczności uzasadniających trudną sytuację materialną. Obecnie wysokość dochodu na osobę w rodzinie wynosi 600 zł netto.  Możliwe jest również składanie wypełnionych wniosków z załącznikami u p. Pedagog do dnia 14.09.2022.